» Ana Sayfa » Kayıt Formu
Üye Kayıt Kuralları

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur.

3 Artı Bilgi Teknolojileri web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.Telif Hakları : 3 Artı Bilgi Teknolojileri sitesinin tüm hakları 3 Artı Bilgi Teknolojileri'ne aittir. 3 Artı Bilgi Teknolojileri sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, 3 Artı Bilgi Teknolojileri'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair : Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, 3 Artı Bilgi Teknolojileri'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur. 

Kullanıcı Yükümlülükleri : 3 Artı Bilgi Teknolojileri sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

3 Artı Bilgi Teknolojileri her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan 3 Artı Bilgi Teknolojileri sorumlu tutulamaz
Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair : 3 Artı Bilgi Teknolojileri sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. 3 Artı Bilgi Teknolojileri sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan 3 Artı Bilgi Teknolojileri sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların 3 Artı Bilgi Teknolojileri'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında : 3 Artı Bilgi Teknolojileri internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, 3 Artı Bilgi Teknolojileri'nin çalışan kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar 3 Artı Bilgi Teknolojileri sitesinin sahibi 3 Artı Bilgi Teknolojileri'nin entellektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği ? 3 Artı Bilgi Teknolojileri aracılığı ile alişveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu , kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup , uluslarası bir standarttır. 3 Artı Bilgi Teknolojileri üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair : 3 Artı Bilgi Teknolojileri sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarfetmektedir. Fakat, 3 Artı Bilgi Teknolojileri ve sahibi 3 Artı Bilgi Teknolojileri site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. 3 Artı Bilgi Teknolojileri sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir . Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı 3 Artı Bilgi Teknolojileri sitesi ve sahibi 3 Artı Bilgi Teknolojileri'ye sorumluluk yüklenemez.